סברה-טק

כשהגעתי לעבוד בחברת סברה-טק, לפני כ-20 שנה, היינו שם רק שישה אנשים שהצטופפו בשלושה חדרים קטנים. הגעתי מעולם האינטרנט שהיה אז בחיתוליו בישראל, אחרי שניהלתי סטודיו לעיצוב ובניית אתרים בחברה אחרת. לכן, באופן טבעי לי, אם כי לא מובן מאליו באותה תקופה, המשימה הראשונה שלקחתי על עצמי היתה בניית אתר אינטרנט מכובד ומלא לחברה.

לאורך השנים שלי שם צמחה החברה וגדלה, עד שנמכרה בהצלחה לחברת Software AG העולמית. תרומתי לאורך השנים האלו כללה עוד ארבע גירסאות מתפתחות לאתר האינטרנט, המון חומרי שיווק ואינפוגרפיקה, מיתוג של מוצרי התוכנה, וגם לא מעט חוויית משתמש ואפיון ותיכנות של ממש.

זאת היתה תקופה של צמיחה ויצירה, ושל סיפוק גדול שנובע מהתפתחות יד ביד עם חברת תוכנה צעירה שצריכה, מעבר למוחות הטכנולוגיים שהיו בה, גם למצוא ולפתח את הדרכים הנכונות והיעילות לתקשר את הטכנולוגיה הזאת ללקוחות וזכיינים בכל העולם

אתר אינטרנט

אתר החברה משנת 2003: עיצוב בראייה מוכוונת לקוח, מערכת ניהול תוכן, והצפת תכנים קשורים בכל עמוד, כדי לסייע ולהוביל את הגולש בתוך המידע המוצע.

לוגו למוצר תוכנה

לוגו שעיצבתי למוצר החדש של החברה, "אפלינקס", כחלק מעבודת המיתוג והתקשורת השיווקית שלו.
המוצר הושק בשנת 2000 ועדיין פעיל ומשגשג כיום.

תקשורת שיווקית

דוגמה מתוך חומרי התקשורת השיווקית הרבים שעיצבתי וכתבתי, בעברית ובאנגלית.


Creative Commons License

עבדתי הרבה על כל מה שיש באתר הזה. רוצה לשתף? בכיף. רק בלי שינויים, לא למטרות רווח, ועם קרדיט ל-רובי גורדון (http://rubigordon.com).

טלפון: 052-3664029
דוא"ל:
פייסבוק: rubi.gordon1
טוויטר: @RubiGordon
פינטרסט: rubigordon
אינסטגרם: @rubigordon